Bankrutuojanti „Reklamos sistemos“ atleidžia visus 22 darbuotojus (opens original article in a new tab)
Bankrutuojanti „Reklamos sistemos“ atleidžia visus 22 darbuotojus. Apie grupės darbuotojų atleidimą bendrovė informavo Užimtumo tarnybą. Tarnyba BNS nurodė, kad darbuotojai atleidžiami nuo birželio 4 dienos, daugiausia darbo neteks dekoracijų statytojai – 15.
- Bankrutuojanti „Reklamos sistemos“ atleidžia visus 22 darbuotojus.
- Darbuotojai atleidžiami nuo birželio 4 dienos.
- Pernai įmonė gavo 1 mln. eurų pardavimo pajamų, patyrė 0,13 mln. eurų nuostolį.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.