Antstolė teismo prašo iki 30 kartų didinti baudą už negriaunamus Žiemelio statinius (opens original article in a new tab)
Antstolė prašo iki 30 kartų didesnės baudos už neteisėtas statybas, kurios nebuvo pašalintos nuo 2019 m. Statybos inspekcija nustatė, kad statiniai pastatyti neteisėtai, o teismas jau skyrė 10 eurų baudą už dieną.
- Antstolė prašo iki 30 kartų padidinti baudą už neteisėtas statybas
- Statybos inspekcija nustatė, kad statiniai pastatyti neteisėtai nuo 2019 m.
- Teismas paskyrė 10 eurų baudą už dieną, bet antstolė prašo didesnės sumos
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.