Antrąjį A lygos ratą „Gintra“ užbaigė rezultatyvia pergale (opens original article in a new tab)
Šiaulių „Gintra“ užbaigė antrąjį A lygos ratą rezultatyvia pergale 6:0 prieš Gargždų „Bangą“.
- Šiaulių „Gintra“ laimėjo antrąjį A lygos ratą 6:0 prieš Gargždų „Bangą“.
- „Gintros“ žaidėjos kontroliavo rungtynių tempą nuo pirmųjų minučių.
- Per 90 minučių „Gintra“ pelnė šešis įvarčius, tarp jų du – Kristina Pereviznyk ir Lidiane Ribeiro.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.