Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
LRTlrt.lt

Antrąjį A lygos ratą „Gintra“ užbaigė rezultatyvia pergale (opens original article in a new tab)

TL;DR

Šiaulių „Gintra“ užbaigė antrąjį A lygos ratą rezultatyvia pergale 6:0 prieš Gargždų „Bangą“.

  • Šiaulių „Gintra“ laimėjo antrąjį A lygos ratą 6:0 prieš Gargždų „Bangą“.
  • „Gintros“ žaidėjos kontroliavo rungtynių tempą nuo pirmųjų minučių.
  • Per 90 minučių „Gintra“ pelnė šešis įvarčius, tarp jų du – Kristina Pereviznyk ir Lidiane Ribeiro.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.