Újra vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai üzenetnek minősített pólója miatt rúgtak ki (opens original article in a new tab)
Kádár Balázs főorvos visszatért a vezetői székbe, miután tavaly politikai üzenetnek minősített póló miatt leváltották, és kilenc hónapig frontvonalon dolgozott.
- Kádár Balázs főorvos visszatért az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet vezetésébe
- Tavaly nyáron leváltották egy politikai üzenetnek minősített póló miatt
- Kilenc hónapig kivonuló mentőorvosként dolgozott a frontvonalban
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.