Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.huindex.hu

Újra vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai üzenetnek minősített pólója miatt rúgtak ki (opens original article in a new tab)

TL;DR

Kádár Balázs főorvos visszatért a vezetői székbe, miután tavaly politikai üzenetnek minősített póló miatt leváltották, és kilenc hónapig frontvonalon dolgozott.

  • Kádár Balázs főorvos visszatért az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet vezetésébe
  • Tavaly nyáron leváltották egy politikai üzenetnek minősített póló miatt
  • Kilenc hónapig kivonuló mentőorvosként dolgozott a frontvonalban

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.