Navracsics Tibor megindokolta, miért fogalmazták meg a magyar nagytőkéseket felszólító nyílt levelet (opens original article in a new tab)
Navracsics Tibor megmagyarázta, miért kértek nyílt levelet a magyar nagytőkésektől a konzervatív médiáért, és kritizálta a kormányzati korlátozásokat.
- Navracsics Tibor megmagyarázta, miért kértek nyílt levelet a magyar nagytőkésektől a konzervatív médiáért.
- A levél célja az volt, hogy a középosztály és az értelmiség támogatását kérjék a konzervatív médiáért, mivel a tömeges elbocsátások miatt rengeteg család megélhetése forog kockán.
- Navracsics kritizálta a kormányzati korlátozásokat, amelyek a politikai versenyt akarják korlátozni, és ezt demokráciaveszélyesnek tartja.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.