Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.huindex.hu

Miért cseréltek tíz év alatt hétszer miniszterelnököt a britek? (opens original article in a new tab)

TL;DR

A brit kormányzat tíz év alatt hétszer cserélte le a miniszterelnököt, mivel a brexit és a járvány súlyos gazdasági és társadalmi válságot okozott. Keir Starmer lemondott, és helyére Andy Burnham kerülhet, aki kritikákat kapott a sajtóban.

  • A brit kormányzat tíz év alatt hétszer cserélte le a miniszterelnököt.
  • A brexit és a járvány hatására súlyos gazdasági és társadalmi válságba került a nagy-britanniai társadalom.
  • Keir Starmer lemondott a miniszterelnöki posztjáról, és helyére Andy Burnham kerülhet.
  • A brit sajtó kritikusai azt állítják, hogy Burnham populistának minősíthető, és több keménységre van szüksége.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.