Miért cseréltek tíz év alatt hétszer miniszterelnököt a britek? (opens original article in a new tab)
A brit kormányzat tíz év alatt hétszer cserélte le a miniszterelnököt, mivel a brexit és a járvány súlyos gazdasági és társadalmi válságot okozott. Keir Starmer lemondott, és helyére Andy Burnham kerülhet, aki kritikákat kapott a sajtóban.
- A brit kormányzat tíz év alatt hétszer cserélte le a miniszterelnököt.
- A brexit és a járvány hatására súlyos gazdasági és társadalmi válságba került a nagy-britanniai társadalom.
- Keir Starmer lemondott a miniszterelnöki posztjáról, és helyére Andy Burnham kerülhet.
- A brit sajtó kritikusai azt állítják, hogy Burnham populistának minősíthető, és több keménységre van szüksége.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.