Másfél milliárd eurós pályázatot indít a kormány, amiből nagyon sokan részesülhetnek (opens original article in a new tab)
A kormány 1,5 milliárd eurós pályázatot indít a villamosenergia-hálózat fejlesztésére, amely célja a korszerűsítés, a hazai energiatermelés diverzifikálása és a tisztább energiaellátás megteremtése.
- A kormány 1,5 milliárd eurós pályázatot indít a villamosenergia-hálózat fejlesztésére.
- A program célja a korszerűsítés, a hazai energiatermelés diverzifikálása és a tisztább energiaellátás megteremtése.
- A pályázat lehetőséget nyújt megújulóenergia-termelő kapacitások fejlesztésére, valamint okosmérők telepítésére.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.