Javítóintézetbe kerül az a 16 éves fiú, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölte dédnagymamáját (opens original article in a new tab)
A 16 éves fiú letartóztatását rendelték el, mert gyanú szerint megölte dédnagymamáját, miközben a 15 éves lány bűnpártolás miatt került őrizetbe.
- A 16 éves fiú letartóztatását rendelték el a dédnagymamája meggyilkolása miatt.
- A fiú és a 15 éves lány bűnpártolás miatt került őrizetbe.
- A fiú a nyakába szúrta a dédnagymamáját, majd értékesebb tárgyakat vett el tőle.
- A lány a fülbevalót beadta zálogba, 25 ezer forintot kapott érte.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.