Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.huindex.hu

Javítóintézetbe kerül az a 16 éves fiú, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölte dédnagymamáját (opens original article in a new tab)

TL;DR

A 16 éves fiú letartóztatását rendelték el, mert gyanú szerint megölte dédnagymamáját, miközben a 15 éves lány bűnpártolás miatt került őrizetbe.

  • A 16 éves fiú letartóztatását rendelték el a dédnagymamája meggyilkolása miatt.
  • A fiú és a 15 éves lány bűnpártolás miatt került őrizetbe.
  • A fiú a nyakába szúrta a dédnagymamáját, majd értékesebb tárgyakat vett el tőle.
  • A lány a fülbevalót beadta zálogba, 25 ezer forintot kapott érte.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.