Három BL-döntős győri kézilabdázó az idény álomcsapatában (opens original article in a new tab)
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az EHF szavazásán.
- A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az EHF szavazásán.
- A legjobb balátlövő Bruna de Paula, a legjobb jobbátlövő Dione Housheer, a legjobb védekező Kelly Dulfer lett.
- A Metz HB négy játékosa is szerepel az álomcsapatban, míg a magyar Tóvizi Petra nem került be a választásban.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.