Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.huindex.hu

Felszólította a lakosságot Kapitány István, az áramfogyasztás csökkentését kérte az esti órákban (opens original article in a new tab)

TL;DR

A gazdasági és energetikai miniszter kérte a lakosságot, hogy csökkentsék az áramfogyasztásukat 18 és 21 óra között, hogy biztosítsák a villamosenergia-ellátás zavartalan működését.

  • A gazdasági és energetikai miniszter kérte a lakosságot, hogy csökkentsék az áramfogyasztásukat 18 és 21 óra között.
  • A klímaberendezések használatát éjszaka vagy hajnali órákban javasolt elvégezni.
  • A nagyobb energiaigényű eszközök töltését és használatát a 21 óra utáni időszakra javasolt eltolni.
  • A miniszter hangsúlyozta, hogy a villamosenergia-ellátás biztonsága érdekében nincs szükség nagy áldozatokra, csupán tudatos döntésekre.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.