Felborult a vonatközlekedés a Balaton északi partján (opens original article in a new tab)
A Balaton északi partján a vasútvonalon jelentős forgalmi zavar alakult ki meghibásodott vonat miatt, amely késésekhez és pótlóbuszos közlekedéshez vezetett.
- Révfülöp és Badacsonytomaj között meghibásodott egy Kék Hullám InterCity.
- A meghibásodott szerelvény miatt késések és pótlóbuszos közlekedés alakult ki.
- Több vonatnál késések és szakaszosan pótlóbuszos közlekedés figyelhető meg.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.