Évek után újra járnak a vonatok a teljes Budapest-Pécs vonalon (opens original article in a new tab)
A Budapest-Pécs vonalon újra teljes sebességgel közlekedhetnek a vonatok a pályafelújítás után. A munkálatok során több ezer méternyi sínt cseréltek, és a sebességkorlátozások megszűntek. A MÁV visszaküldött kocsikat, de a visszaküldés oka nem a kényelmi eszközök meghibásodása volt.
- A Sárbogárd és Dombóvár közötti pályafelújítás befejeződött.
- A munkálatok során 4800 tonna zúzottkövet építettek be, több mint 4500 méteren cseréltek sínt.
- A vonalon megszűnnek a sebességkorlátozások, a menetidő rövidebb lesz.
- A MÁV visszaküldött InterCity kocsikat, de a visszaküldés oka nem a wc és klíma meghibásodása volt.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.