Andrej Babis: Újra egy csónakban evezünk (opens original article in a new tab)
A V4-együttműködés újraindult, a cseh, lengyel és szlovák vezetők együttműködést és közös fellépést ígértek a találkozón.
- Andrej Babis cseh kormányfő köszönetet mondott a meghívásért és a V4-együttműködés újraindításáért.
- A találkozón az energiaárak, a széndioxid-kvóták, az EU-bővítés és az ukrajnai háború voltak a fókuszpontok.
- Donald Tusk és Robert Fico is hangsúlyozta a V4 együttműködésének fontosságát és a közös fellépés szükségességét.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.