Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.huindex.hu

A Szeged és a Ferencváros is megkapta a szabadkártyát a kézi-BL-re (opens original article in a new tab)

TL;DR

A Szeged és a Ferencváros is megkapta a szabadkártyát a 2026–2027-es Bajnokok Ligájában való indulásra, míg a Tatabánya elutasításra talált.

  • A Szeged és a Ferencváros megkapta a szabadkártyát a 2026–2027-es Bajnokok Ligájában való indulásra.
  • A Veszprém és a Győr alanyi jogon indul a BL-ben.
  • A Tatabánya pályázatát elutasították, így az Európa-ligában szerepel.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.