A Szeged és a Ferencváros is megkapta a szabadkártyát a kézi-BL-re (opens original article in a new tab)
A Szeged és a Ferencváros is megkapta a szabadkártyát a 2026–2027-es Bajnokok Ligájában való indulásra, míg a Tatabánya elutasításra talált.
- A Szeged és a Ferencváros megkapta a szabadkártyát a 2026–2027-es Bajnokok Ligájában való indulásra.
- A Veszprém és a Győr alanyi jogon indul a BL-ben.
- A Tatabánya pályázatát elutasították, így az Európa-ligában szerepel.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.