Svaki peti Nijemac živi sam (opens original article in a new tab)
Prošle godine u Njemačkoj je svaki peti stanovnik živio sam u kućanstvu, a broj ljudi koji žive sami porastao je za 22,3 % u posljednjih 20 godina. U gradovima s više od 100.000 stanovnika više od četvrtine stanovnika živi sam.
- U Njemačkoj je svaki peti stanovnik (20,9 %) živio sam u kućanstvu 2025. godine.
- Broj ljudi koji žive sami porastao je za 22,3 % u posljednjih 20 godina.
- U gradovima s više od 100.000 stanovnika više od četvrtine stanovnika živi sam.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.