Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.hrindex.hr

Samsung nakon 26 godina više nije najvrjednija južnokorejska kompanija (opens original article in a new tab)

TL;DR

SK Hynix je postao najvrjednija južnokorejska kompanija na burzi, premašivši Samsung Electronics, što je rezultat rasta potražnje za HBM čipovima u industriji umjetne inteligencije.

  • SK Hynix je postao najvrjednija južnokorejska kompanija na burzi, premašivši Samsung Electronics.
  • Rast tržišne vrijednosti SK Hynixa povezan je s porastom potražnje za HBM čipovima za umjetnu inteligenciju.
  • Samsung je bio najvrjednija južnokorejska kompanija od 2000. godine, ali je sada premašen od strane SK Hynixa.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.