Samsung nakon 26 godina više nije najvrjednija južnokorejska kompanija (opens original article in a new tab)
SK Hynix je postao najvrjednija južnokorejska kompanija na burzi, premašivši Samsung Electronics, što je rezultat rasta potražnje za HBM čipovima u industriji umjetne inteligencije.
- SK Hynix je postao najvrjednija južnokorejska kompanija na burzi, premašivši Samsung Electronics.
- Rast tržišne vrijednosti SK Hynixa povezan je s porastom potražnje za HBM čipovima za umjetnu inteligenciju.
- Samsung je bio najvrjednija južnokorejska kompanija od 2000. godine, ali je sada premašen od strane SK Hynixa.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.