Sabor o transparentnosti. Puljak: Vlast kaže "ne morate znati, ne morate pitati" (opens original article in a new tab)
Zastupnici su kritizirali nedostatak transparentnosti u javnoj upravi, dok je HDZ istaknuo stabilan razvoj. Više od polovice žalbi proizlazi iz šutnje uprave, a predložene su strože sankcije.
- OPORBENI zastupnici kritizirali šutnju uprave, nedostatne sankcije i manjkava savjetovanja.
- SDP i HDZ ocijenili su da izvješće pokazuje stabilan razvoj transparentnosti, dok su drugi kritizirali nedostatak proaktivnosti.
- Marijana Puljak istaknula je da tijela javne vlasti ne odgovaraju na upite građana, što pokazuje nedostatak transparentnosti.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.