Policija upozorava: Ne ostavljajte djecu samu u vozilima na visokim temperaturama (opens original article in a new tab)
Policija upozorava roditelje i skrbnike da ne ostavljaju djecu samu u vozilima na visokim temperaturama, jer to može dovesti do smrti ili teških zdravstvenih posljedica. Ministarstvo unutarnjih poslova i zavod za javno zdravstvo izradili su letak s upozorenjima i preporukama.
- Policija upozorava na opasnost od ostavljanja djece u vozilima na visokim temperaturama
- Ostavljanje djece bez nadzora u vozilu može dovesti do smrti ili teških zdravstvenih problema
- Ministarstvo unutarnjih poslova i Nastavni zavod za javno zdravstvo izradili su letak s upozorenjima i preporukama
- Policija naglašava da je to zanemarivanje i zlostavljanje djeteta, što predstavlja kazneno djelo
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.