NK Osijek doveo dva nova igrača (opens original article in a new tab)
NK Osijek je prihvatio dva novih igrača, Senada Mustafića i Balázsa Baktija, koji su mladi reprezentativci svojih država.
- NK Osijek je prihvatio dva novih igrača, Senada Mustafića i Balázsa Baktija.
- Mustafić je 20-godišnji desni bek iz Bosne i Hercegovine s ugovorom koji istječe 1. srpnja.
- Bakti je 21-godišnji mađarski vezni igrač s ugovorom s ZTE-om i prošle sezone igrao za Naftu iz Lendave.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.