Nastupom benda Kings of Leon završen 18. INmusic festival (opens original article in a new tab)
18. INmusic festival završio s nastupom benda Kings of Leon, koji su pred desecima tisuća posjetitelja izveli svoje najveće hitove. Festival je imao nastupe svjetskih glazbenih imena i raznolik popratni sadržaj.
- 18. INmusic festival završio s nastupom Kings of Leon
- Festival je imao nastupe svjetskih glazbenih imena poput Jacka Whitea i Gorillaza
- Festival je ponudio i umjetničko-filozofske programe te druge aktivnosti
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.