Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.hrindex.hr

MOL kažnjen zbog šutnje o Družbi. Direktori prodali dionice za 4 milijuna eura (opens original article in a new tab)

TL;DR

Mađarska središnja banka kažnjavala MOL za kašnjenje u objavi informacija o oštećenju naftovoda i za prodaju dionica direktora, što je pokrenulo istragu o mogućem trgovanju povlaštenim informacijama.

  • Mađarska središnja banka izrekla je kaznu MOL-u u iznosu od 43 milijuna forinti zbog kašnjenja u objavi informacija o oštećenju naftovoda Družba.
  • Direktori MOL-a prodali su dionice za 4,14 milijuna eura u razdoblju od 27. siječnja do 6. veljače, što je izazvalo istragu o mogućem trgovanju povlaštenim informacijama.
  • Središnja banka otvorila je istragu o transakcijama MOL-ovih dionica nakon prijave Udruge za zaštitu interesa pojedinačnih ulagača Mađarske burze.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.