MOL kažnjen zbog šutnje o Družbi. Direktori prodali dionice za 4 milijuna eura (opens original article in a new tab)
Mađarska središnja banka kažnjavala MOL za kašnjenje u objavi informacija o oštećenju naftovoda i za prodaju dionica direktora, što je pokrenulo istragu o mogućem trgovanju povlaštenim informacijama.
- Mađarska središnja banka izrekla je kaznu MOL-u u iznosu od 43 milijuna forinti zbog kašnjenja u objavi informacija o oštećenju naftovoda Družba.
- Direktori MOL-a prodali su dionice za 4,14 milijuna eura u razdoblju od 27. siječnja do 6. veljače, što je izazvalo istragu o mogućem trgovanju povlaštenim informacijama.
- Središnja banka otvorila je istragu o transakcijama MOL-ovih dionica nakon prijave Udruge za zaštitu interesa pojedinačnih ulagača Mađarske burze.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.