Magyar želi pozvati nove članice u Višegradsku četvorku. Među njima i Hrvatska (opens original article in a new tab)
Mađarski premijer Péter Magyar naveo je ideju o uključivanju novih zemalja u Višegradsku četvorku, uključujući Hrvatsku, Austriju, Njemačku, Sloveniju i Rumunjsku, kako bi se jačala zajednička suradnja i utjecaj u Europi.
- Mađarski premijer Péter Magyar naveo je ideju o uključivanju novih zemalja u Višegradsku četvorku.
- Nove članice bi mogle uključivati Hrvatsku, Austriju, Njemačku, Sloveniju i Rumunjsku.
- Višegradska četvorka, osnovana 1991. godine, sastoji se od Mađarske, Poljske, Češke i Slovačke.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.