Iranci u svlačionici napisali: Neka mir i prijateljstvo prevladaju među svim narodima (opens original article in a new tab)
Iranski nogometaši ostavili su poruku u svlačionici nakon utakmice protiv Belgije, izražavajući zahvalnost i želju za mirom, unatoč teškim uvjetima tijekom Svjetskog prvenstva.
- Iranski nogometaši ostavili su poruku u svlačionici nakon utakmice protiv Belgije
- Poruka je izrazila zahvalnost Los Angelesu i izrazila želju za mirom među narodima
- Iranska reprezentacija bila je pod teškim ograničenjima tijekom Svjetskog prvenstva
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.