Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.hrindex.hr

Iranci u svlačionici napisali: Neka mir i prijateljstvo prevladaju među svim narodima (opens original article in a new tab)

TL;DR

Iranski nogometaši ostavili su poruku u svlačionici nakon utakmice protiv Belgije, izražavajući zahvalnost i želju za mirom, unatoč teškim uvjetima tijekom Svjetskog prvenstva.

  • Iranski nogometaši ostavili su poruku u svlačionici nakon utakmice protiv Belgije
  • Poruka je izrazila zahvalnost Los Angelesu i izrazila želju za mirom među narodima
  • Iranska reprezentacija bila je pod teškim ograničenjima tijekom Svjetskog prvenstva

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.