"Halid bi bio ponosan": Pjevačica iz Konga otpjevala Bešlićev hit (opens original article in a new tab)
Pjevačica Esther iz DR Konga, koja živi u Njemačkoj, otpjevala je Halid Bešlićev hit na društvenim mrežama i poslala poruku podrške Zmajevima tijekom utakmice BiH protiv Katara.
- Pjevačica Esther iz DR Konga, koja živi u Njemačkoj, objavila je snimku pjevanja Halid Bešlića 'Poljem se širi miris ljiljana' na društvenim mrežama.
- Uoči utakmice BiH protiv Katara, Esther je pjesmom poslala poruku podrške Zmajevima, ogrnuta zastavom Bosne i Hercegovine.
- Video je prikupio više od 375 tisuća pregleda, a komentari podrške navijaju za nju i reprezentaciju.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.