Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.hrindex.hr

Film koji je čak i za Tarantina bio "previše divlji" da bi ga režirao (opens original article in a new tab)

TL;DR

Quentin Tarantino je odbio režirati 'Doktora Strangea' jer je smatrao da je priča 'previše divlja', a film je naposljetku realiziran od strane drugih redatelja.

  • Quentin Tarantino je odbio režirati 'Doktora Strangea' jer je smatrao da je priča 'previše divlja'.
  • Tarantino je u prošlosti bio povezan s nekolikim stripovskim projektima, uključujući 'Green Lantern' i 'Ljude u crnom'.
  • Marvelov film 'Doktor Strange' naposljetku je režirao Scott Derrickson, a nastavak je režirao Sam Raimi.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.