Film koji je čak i za Tarantina bio "previše divlji" da bi ga režirao (opens original article in a new tab)
Quentin Tarantino je odbio režirati 'Doktora Strangea' jer je smatrao da je priča 'previše divlja', a film je naposljetku realiziran od strane drugih redatelja.
- Quentin Tarantino je odbio režirati 'Doktora Strangea' jer je smatrao da je priča 'previše divlja'.
- Tarantino je u prošlosti bio povezan s nekolikim stripovskim projektima, uključujući 'Green Lantern' i 'Ljude u crnom'.
- Marvelov film 'Doktor Strange' naposljetku je režirao Scott Derrickson, a nastavak je režirao Sam Raimi.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.