Engleski mediji nakon kiksa: Smeće, predstava iz mračnog doba (opens original article in a new tab)
Engleska reprezentacija izgubila je euforiju nakon remija protiv Gane, a mediji su kritizirali njihovu igru.
- Engleska reprezentacija je završila utakmicu protiv Gane 0:0
- Britanski mediji su žestoko kritizirali igru Engleske
- Thomas Tuchel je suočen sa stvarnošću nakon loše igre momčadi
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.