Dubioza Kolektiv: I am from Bosnia - we will play against America? (opens original article in a new tab)
Bend Dubioza Kolektiv objavio je poruku na društvenim mrežama nakon pobjede Bosne i Hercegovine, a njihova pjesma postala je simbol nogometne euforije i privukla pažnju svjetskih medija.
- Bend Dubioza Kolektiv objavio je poruku na društvenim mrežama nakon pobjede Bosne i Hercegovine.
- Pjesma 'I am from Bosnia, take me to America' postala je neslužbena himna Zmajeva i privukla pažnju svjetskih medija.
- BBC je podijelio video o navijačkoj euforiji oko pjesme tijekom utakmice BiH protiv Kanade.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.