Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Index.hrindex.hr

Češki predsjednik tužio vladu jer na summit NATO-a šalju samo premijera (opens original article in a new tab)

TL;DR

Češki predsjednik Petr Pavel tužio je vlaku jer na summitu NATO-a šalju samo premijera, tvrdeći da mu je dužnost predstavljati zemlju na međunarodnim sastancima, dok su sudovi sada uključeni u odluku.

  • Češki predsjednik Petr Pavel tužio je vlaku zbog odluke da na summitu NATO-a pošalje samo premijera
  • Vlada je odlučila poslati premijera Andreja Babiša i druge ministre, ali ne i predsjednika
  • Pavel tvrdi da mu je dužnost predstavljati zemlju na međunarodnim sastancima, a ustavni suci moraju odlučiti o tumačenju zakona

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.