Profeția lansată de un lider PNL în urmă cu puțin timp: „Las aici asta ,pentru ora 21.30!” (opens original article in a new tab)
Fostul ministru Gigel Știrbu a declarat că guvernul Adrian Veștea a murit înainte de a se naște, susținând că nu are majoritatea necesară pentru a trece de Parlament. Votul pentru învestirea guvernului va avea loc luni, de la ora 21.30.
- Fostul ministru liberal Gigel Știrbu a afirmat că guvernul Veștea a murit înainte de a se naște
- Guvernul Veștea nu are majoritatea necesară pentru a trece de Parlament, conform știrbei lui Știrbu
- Votul pentru învestirea guvernului va avea loc luni, de la ora 21.30
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.