Nicușor Dan, într-o nouă deplasare externă. La ce summit participă joi (opens original article in a new tab)
Președintele Nicușor Dan merge în Polonia pentru a participa la Summitul Flancului Estic și va întâlni fostul președinte polonez Lech Walesa, în contextul unei crize politice interne. Criza politică persistă după respingerea unui nou cabinet de guvern.
- Președintele Nicușor Dan participă la Summitul Flancului Estic în Polonia
- Nicușor Dan va avea o întâlnire cu fostul președinte polonez Lech Walesa
- Criza politică din România continuă după respingerea cabinetului propus de Adrian Veștea
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.