Kelemen Hunor, felicitări pentru George Simion de la tribuna Parlamentului. „Există un singur om care astăzi a câştigat. Nu este în sală, dar talentul trebuie recunoscut. Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!” (opens original article in a new tab)
Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a felicitat pe George Simion într-un discurs din plenul Parlamentului, recunoscând talentul acestuia, în timp ce UDMR a anunțat că nu va participa la votul de învestitură a guvernului Veștea.
- Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a felicitat pe George Simion pentru
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.