Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
HotNews.rohotnews.ro

Filmări cu un deputat AUR întrebat de doi deputați de la USR dacă votează diseară guvernul Veștea: „Vom vedea ce e în oul Kinder. Surpriză surprinzătoare” (opens original article in a new tab)

TL;DR

Un deputat AUR a fost întrebat de doi deputați USR dacă va vota guvernul Veștea, iar răspunsul său a fost evaziv, sugerând o decizie nehotărâtă.

  • Bogdan Velcescu, deputat AUR, a fost întrebat de doi deputați USR dacă va vota guvernul Veștea
  • AUR nu a votat pentru guvernul anterior, iar acum este incert dacă va face acest lucru
  • Velcescu a răspuns că va vedea ce este în „oul Kinder” și a spus „vom vedea, surpriză surprinzătoare”
  • Votul pentru guvernul Veștea va avea loc la ora 21:30

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.