Tusk na szczycie Grupy Wyszehradzkiej: Możemy nadawać ton w Europie (opens original article in a new tab)
Donald Tusk podczas szczycie Grupy Vyszehradzkiej stwierdził, że kraje grupy mogą nadawać ton w Europie, podkreślając ich doświadczenie i sukcesy.
- Tusk wziął udział w szczycie Grupy Vyszehradzkiej
- Tusk stwierdził, że kraje grupy mogą nadawać ton w Europie
- Tusk podkreślił doświadczenie i sukcesy krajów grupy
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.