Toma Petcu, schimbat de la şefia PNL Giurgiu: Nu regret că mi-am susţinut principiile. Funcţiile vin şi pleacă (opens original article in a new tab)
Toma Petcu a fost schimbat de la șefia PNL Giurgiu după ce a susținut candidatura lui Adrian Veștea pentru funcția de prim-ministru, iar el afirmă că nu regretă decizia sa.
- Toma Petcu a fost schimbat de la șefia PNL Giurgiu pentru susținerea lui Adrian Veștea ca prim-ministru.
- Toma Petcu afirmă că nu regretă faptul că a susținut principiile sale și a pierdut responsabilitatea.
- PNL Giurgiu a fost exclus din conducere în urma deciziei Biroului Permanent Național.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.