Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Digi24digi24.ro

Nicușor Dan: „20 de ani m-am luptat cu sistemul. Nu poți să te lupți cu sistemul, când ești șeful lui” (opens original article in a new tab)

TL;DR

Președintele Nicușor Dan a declarat că a luptat 20 de ani cu sistemul, menționând că nu poți să te lupte cu sistemul dacă ești șeful lui, iar reforma trebuie făcută fără a duce țara în anarhie.

  • Președintele Nicușor Dan a declarat că a luptat 20 de ani cu sistemul.
  • El a menționat că nu poți să te lupte cu sistemul dacă ești șeful lui.
  • Dan a subliniat importanța reformei sistemului fără a duce țara în anarhie.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.