Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Digi24digi24.ro

Marian Neacșu spune că nu are „nicio problemă” în a fi învestit ministru cu voturile AUR: „Trebuie să avem un guvern” (opens original article in a new tab)

TL;DR

Marian Neacșu, vicepremierul PSD, spune că nu are probleme cu susținerea AUR pentru învestirea guvernului, subliniind importanța unui guvern funcțional.

  • Marian Neacșu spune că nu are probleme cu susținerea AUR pentru învestirea guvernului
  • Neacșu susține că este important să aibă un guvern funcțional
  • Neacșu afirmă că PSD nu a negociat cu AUR, ci doar a discutat cu partidele parlamentare

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.