Marian Neacșu spune că nu are „nicio problemă” în a fi învestit ministru cu voturile AUR: „Trebuie să avem un guvern” (opens original article in a new tab)
Marian Neacșu, vicepremierul PSD, spune că nu are probleme cu susținerea AUR pentru învestirea guvernului, subliniind importanța unui guvern funcțional.
- Marian Neacșu spune că nu are probleme cu susținerea AUR pentru învestirea guvernului
- Neacșu susține că este important să aibă un guvern funcțional
- Neacșu afirmă că PSD nu a negociat cu AUR, ci doar a discutat cu partidele parlamentare
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.