Cum au păcălit trei bărbați o femeie din București și i-au furat peste jumătate de milion de lei (opens original article in a new tab)
Trei bărbați au păcălit o femeie din București, pretinzând că sunt polițiști și reprezentanți ai Băncii Naționale, și i-au furat peste 553.000 de lei.
- Trei bărbați au păcălit o femeie de 72 de ani, pretinzând că sunt polițiști și reprezentanți ai Băncii Naționale.
- Ei au reușit să îi ia peste 553.000 de lei, convins-o să retragă bani din conturi și să îi înmâneze unei persoane.
- Unul dintre suspecți a fost reținut, iar al treilea este căutat de poliție.
- În urma perchezițiilor, au fost găsite 19.000 de lei și alte bunuri de interes.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.