Ulbrokā jauniešus soda par dzeršanu pie automašīnas (opens original article in a new tab)
Ulbrokā jaunietis tika sodīts par nelegālu automašīnas vadīšanu, pēc tam kad policija viņu bija brīdinājusi.
- Policija brīdināja jaunieti par nelegālu automašīnas vadīšanu
- Jaunietis pēc brīdinājuma tomēr iekāpa vadītāja sēdvietā un aizbrauca
- Viņš tika sodīts par braukšanu bez derīgām vadītāja tiesībām
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.