Spānijā bijušajam ministram Abalosam korupcijas lietā piespriež vairāk nekā 24 gadus cietumā (opens original article in a new tab)
Spānijas Augstākā tiesa piespriedusi bijušajam transporta ministram Hosē Luisam Abalosam 24 gadus un trīs mēnešus cietumā korupcijas lietā, kas saistīta ar sejas masku iepirkumu līgumiem pandēmijas laikā. Viņa palīgs un uzņēmējs arī tika sodīti. Tiesa secināja, ka visi trīs apsūdzētie bija iesaistīti noziedzīgā organizācijā, kas izmantoja valsts iepirkumu līgumus finansiālam labumam.
- Spānijas Augstākā tiesa piespriedusi bijušajam transporta ministram Hosē Luisam Abalosam 24 gadus un trīs mēnešus cietumā korupcijas lietā
- Abalosam un citiem apsūdzētajiem tika piespriests cietumsods par noziedzīgu organizāciju, kas izmantoja valsts iepirkumu līgumus finansiālam labumam
- Tiesa secināja, ka Abaloss izmantoja savu ietekmi, lai saņemtu finansiālus labumus, tostarp mājokļa izdevumu segšanu un darba vietu valsts uzņēmumos
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.