URM ir ŠMSM įsteigė Mokslo diplomatijos koordinavimo tarybą (opens original article in a new tab)
URM ir ŠMSM įsteigė Mokslo diplomatijos koordinavimo tarybą, kuri turės valstybės institucijų, mokslo ir inovacijų atstovus. Tarybos tikslas – parengti mokslo diplomatijos gaires, užtikrinti jų įgyvendinimą ir koordinuoti iniciatyvas šioje srityje.
- URM ir ŠMSM įsteigė Mokslo diplomatijos koordinavimo tarybą.
- Taryba turės pagrindinių valstybės institucijų, mokslo ir studijų sektoriaus bei inovacijų ekosistemos atstovus.
- Tarybos tikslas – parengti Lietuvos mokslo diplomatijos gaires, užtikrinti jų įgyvendinimą ir koordinuoti iniciatyvas šioje srityje.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.