„Tele2“ už 2,3 mln. eurų įsigijo naujų dažnių ir pratęsė dalį turimų licencijų (opens original article in a new tab)
Tele2 įsigijo naujų dažnių ir pratėsė licencijas 5G plėtrai, mokėdama 2,3 mln. eurų. Taip pat Telia įsigijo dažnių blokus už beveik 10 mln. eurų.
- Tele2 įsigijo 20 MHz dažnių bloką 1,5 tūkst. MHz dažnių juostoje už 0,32 mln. eurų.
- Tele2 pratęsė 2,1 tūkst. MHz dažnių licencijas iki 2042 m. už 2 mln. eurų.
- Tele2 investavo beveik 14 mln. eurų į 5G tinklą nuo 2021 m.
- Telia įsigijo 40 MHz dažnių blokų už beveik 10 mln. eurų ir pratęsė licencijas už 2 mln. eurų.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.