Su „Lietkabeliu“ jautriai atsisveikinęs Furmanavičius atsivėrė: skaudu, tikrai nuvylė (opens original article in a new tab)
Justas Furmanavičius atsisveikino su „Lietkabeliu“ ir išreiškė nusivylimą dėl komandos neįgytų medalių
- Justas Furmanavičius atsisveikino su „Lietkabeliu“
- Komanda pirmą kartą nuo 2019 metų liko be medalių
- Furmanavičius jautriai atsisveikino dėl neįgytų medalių
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.