Šaro „Fenerbahče“ atsisveikino net su keturiais žaidėjais, tarp jų – ir latvis (opens original article in a new tab)
„Fenerbahče“ atsisveikino su keturiais žaidėjais, tarp jų – ir latviu A. Žagaru, kuris neįsitvirtino Eurolygoje.
- A. Žagaras pasirašė sutartį su „Fenerbahče“ 2023 m.
- A. Bacotas ir B. Bostonas prisijungė prie „Fenerbahče“ praėjusią vasarą.
- J. Bango praleido visą praėjusį sezoną dėl traumų.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.