Pirmieji „Lietkabelio“ naujokai – dvyniai iš Serbijos (opens original article in a new tab)
Dvyniai Veljko ir Milošas Iličiai, žinomi kaip „Lietkabelio“ naujokai, turi krepšinio patirtį NCAA lygoje ir buvo kartu žaidę vienoje komandoje.
- Veljko Iličius ir Milošas Iličius yra dvyniai, kurie žaidžia krepšiniu.
- Veljko Iličius žaidė NCAA lygoje, o Milošas – „California Golden Bears“.
- Dvyniai kartu žaidė „Loyola (MD) Greyhounds“ ekipoje tris sezonus.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.