Pakeliui į „Žalgirį“: „Partizan“ atsisveikino su būsimu kauniečių naujoku (opens original article in a new tab)
Belgrado „Partizan“ atsisveikino su Sterlingu Brownu, kuris atvyks į Kauno „Žalgirį“. „Žalgiris“ sumokės išpirką, o ekipą papildys nauji žaidėjai.
- Belgrado „Partizan“ oficialiai atsisveikino su Sterlingu Brownu.
- „Žalgiris“ sumokės apie 460 tūkst. eurų išpirką, kad gautų amerikiečių žaidėją.
- „Žalgiris“ oficialiai pasirašė tris naujokus ir stebi Jono Valančiūno situaciją.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.