Nepagrįstai praturtėjusia pripažinta Seimo vicepirmininkė Žebelienė parašė antrą skundą LAT (opens original article in a new tab)
Seimo vicepirmininkė D. Žebelienė pateikė antrąjį kasacinį skundą dėl nepagrįsto praturtėjimo, kai teismas nustatė, kad ji per karantiną įsigijo beveik 2 tonas degalų, kurių nebuvo teisės mokėti iš savivaldybės.
- Seimo vicepirmininkė D. Žebelienė pateikė antrąjį kasacinį skundą dėl nepagrįsto praturtėjimo
- Teismas nustatė, kad ji per karantiną įsigijo beveik 2 tonas degalų, kurių nebuvo teisės mokėti iš savivaldybės
- Teismas taip pat nurodė, kad jos renginių sąrašas neįrodo, jog automobilių naudojimas buvo susijęs su tarybos pareigomis
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.