Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Delfi Lithuaniadelfi.lt

Nepagrįstai praturtėjusia pripažinta Seimo vicepirmininkė Žebelienė parašė antrą skundą LAT (opens original article in a new tab)

TL;DR

Seimo vicepirmininkė D. Žebelienė pateikė antrąjį kasacinį skundą dėl nepagrįsto praturtėjimo, kai teismas nustatė, kad ji per karantiną įsigijo beveik 2 tonas degalų, kurių nebuvo teisės mokėti iš savivaldybės.

  • Seimo vicepirmininkė D. Žebelienė pateikė antrąjį kasacinį skundą dėl nepagrįsto praturtėjimo
  • Teismas nustatė, kad ji per karantiną įsigijo beveik 2 tonas degalų, kurių nebuvo teisės mokėti iš savivaldybės
  • Teismas taip pat nurodė, kad jos renginių sąrašas neįrodo, jog automobilių naudojimas buvo susijęs su tarybos pareigomis

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.