Nacionalinėje dailės galerijoje įteikti ketvirtieji Meno kritikos apdovanojimai (opens original article in a new tab)
Nacionalinėje dailės galerijoje įteikti ketvirtieji Meno kritikos apdovanojimai, kurių tikslas – stiprinti meno kritikos matomumą ir skatinti kritinio rašymo kultūrą. Apdovanojimų komisiją sudarė Asta Vaičiulytė, Martyna Ratnik ir Andersas Kreugeris.
- Nacionalinėje dailės galerijoje įteikti ketvirtieji Meno kritikos apdovanojimai.
- Apdovanojimų tikslas – stiprinti meno kritikos matomumą ir skatinti kritinio rašymo kultūrą.
- Apdovanojimų komisiją sudarė Asta Vaičiulytė, Martyna Ratnik ir Andersas Kreugeris.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.