Kaune dėl gaisro daugiabutyje evakuota 30 gyventojų (opens original article in a new tab)
Kaune dėl gaisro daugiabutyje evakuota 30 gyventojų. Priešgaisrinės apsaugos departamentas pranešė apie gaisrą 3 val. 44 min., o gaisras buvo užgesintas 4 val. 30 min. naudojant 3 automobilines cisternas ir kopėčias.
- Gaisras Kaune dėl sandėliuko degimo evakavo 30 gyventojų
- Priešgaisrinės apsaugos departamentas pranešė apie gaisrą 3 val. 44 min.
- Gaisras buvo užgesintas 4 val. 30 min. naudojant 3 automobilines cisternas ir kopėčias.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.