Za výtržnosti na derby čelí dva fanoušci obvinění. Stovka jich spáchala přestupek (opens original article in a new tab)
Dva fanoušci byli obviněni z výtržností během derby mezi Slavií a Spartou, kde stovky lidí spáchaly přestupek proti veřejnému pořádku. Utkání bylo ukončeno a Slavia dostala pokutu 10 milionů korun.
- Dva fanoušci byli obviněni z výtržnictví a jednoho z nich i z nebezpečného vyhrožování brankáři.
- Stovky fanoušků spáchaly přestupek proti veřejnému pořádku, což vedlo k ukončení utkání.
- Disciplinární komise kontumovala duel ve prospěch Sparty a uložila Slavii pokutu 10 milionů korun.
- Policie hledá maskované fanoušky, kteří používali pyrotechniku, a žádá veřejnost o pomoc.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.