Po pěti letech od tornáda na Moravě obce dokončují obnovu. Lidé chtějí zapomenout (opens original article in a new tab)
Pět let po tornádu na Moravě jsou většinou dokončeny obnovy, zatímco někteří obyvatelé stále bojují s psychickými následky.
- Pět let po tornádu na Moravě jsou většinou odstraněny škody v postižených obcích.
- Dokončují se projekty obnovy zeleně, veřejných prostranství a další investice.
- Psychické následky katastrofy zůstávají u části obyvatel, většina je zvládla bez dlouhodobých dopadů.
- Obyvatelé nechtějí výročí připomínat a chtějí zapomenout na událost.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.